Projektų valdymo mokymai

Nobelio fizikos premijos laureatas Albert Einstein yra pasakęs „Teoriškai teorija ir praktika yra tas pats, bet praktiškai – ne“. Tuo puikiai galėjo įsitikinti Vilniaus universiteto komunikacijos fakulteto studentai, kurie ketvirtadienį dalyvavo VŠĮ „Edukacijos formumo“ organizuotuose projektų valdymo mokymuose pagal PMBOK metodiką.

 

VŠĮ „Edukacijos forumas“ organizuoja įvairius mokymus švietimo sektoriaus bendruomenei nuo švietimo lyderio psichologijos, SMART inetraktyvių ekranų mokymų ugdymo įstaigoms iki švietimo projektų valdymo. Projektų valdymo mokymai yra skirti tiek esamiems projektų vadovams ir jų komandos nariems, tiek norintiems dirbti švietimo projektų valdymo srityje.

 

Mokymai buvo įvairiapusiški ir inovatyvūs: juose neužteko tik sausai išklausyti pagrindinę teoriją apie projektų valdymą, reikėjo dar ir įdomų projektą sukurti. Mokymų metu studentai diskutavo, kas yra projektas, kaip jis yra valdomas, susipažino su projekto gyvavimo ciklu, sužinojo, kaip vyksta procesų organizavimas, projekto komandos ir resursų valdymas per realius pavyzdžius. Studentai susipažino su jau daugeliui puikiai pažįstama SSGS analize, taip pat ir Pest analize, SMART principais bei Gantt diagrama. Po pagrindinės teorinės mokymų dalies studentai mokėsi praktiškai sukurti ir įgyvendinti bendrą projektą. Projekto įgyvendinimui buvo pasirinktas netradiciškas produktas - ekologiška sojų vaško žvakė. Studentai nuo pat pradžių mokėsi sukurti patrauklią žvakės projekto idėją, kad gautų finansavimą iš investuotojų (jei neturi savo lėšų) bei sukurti projekto valdymo planą, kur svarbiausias klausimas buvo „KAIP?“.  Atlikę pirminius savo vykdymo projekto žvakės žingsnius, studentai mokėsi valdyti kaštus apskaičiuojant žvakės projekto biudžetą, numatyti galutinę žvakės projekto vertę bei atlikti pinigų srautų analizę. Viena lengviausių užduočių, kur studentai galėjo praktiškai panaudoti savo jau turimas žinias – komunikacijos planas. Studentai aktyviai generavo mintis, kokia bus sojų vaško žvakės reklamos kampanija, kad projektas būtų sėkmingas!

 

 

Trumpai apie lektorių

Laurynas Salys daugiau nei 10 m. dirba su nacionaliniais ir tarptautiniais projektais, nuolat kelia kvalifikaciją įvairiuose mokymuose, pats vadovauja projektine veikla užsiimančiai organizacijai, veda mokymus projektų valdymo ir kitomis temomis. Laurynas Salys kaupė projektų valdymo patirtį Centrinėje projektų valdymo agentūroje bei Europos socialinio fondo agentūroje, šiuo metu valdo ir administruoja 31 ES Struktūrinių fondų finansuojamus projektus, o per pastaruosius metus rengė ir teikė daugiau nei 40 projektų paraiškų ES Struktūrinių fondų finansavimui gauti.

 

Jei ir Jūs norite praplėsti žinias projektų valdymo srityje bei išmokti juos sėkmingai valdyti, informaciją  apie mokymus galite rasti http://www.eduforumas.lt/mokymai/ .

Partneriai

Klientų aptarnavimas

2020 © Visos teisės saugomos. UAB „Education & Business Technologies“

Sprendimas: www.webmod.lt