Video mokymai - Smart MX

Šiame vaizdo įraše demonstruojame SMART MX valdymo galimybes. Pradėti naudotis SMART interaktyviu ekranu labai paprasta, nes gamintojo sprendimai intuityvūs, orientuoti į patogumą, paprastumą, funkcionalumą. Susisiekite. 

 

Šiame trumpame vaizdo įraše demonstruojame, kaip belaidžiu būdu prijungti prie SMART MX ekrano kitus įrenginius. Pradėti naudotis SMART interaktyviu ekranu labai paprasta, nes gamintojo sprendimai intuityvūs, orientuoti į patogumą, paprastumą, funkcionalumą. Susisiekite. 

 

Šiame vaizdo įraše demonstruojame kaip įdiegti programėles bei atidaryti failus per SMART MX. Pradėti naudotis SMART interaktyviu ekranu labai paprasta, nes gamintojo sprendimai intuityvūs, orientuoti į patogumą, paprastumą, funkcionalumą. Susisiekite. 

 

SMART interaktyvus ekranas puikiai tinka organizacijoms, kurių kasdienėje veikloje vyksta mokymai, seminarai ar susitikimai, kurių metu kuriamos idėjos. Juose galima ne tik demonstruoti turinį, tačiau ir jį kurti, papildyti svarbiomis įžvalgomis, pabraukti aktualiausias vietas, o vėliau visa tai išsiųsti visiems kolegoms.Susisiekite. 

 

Šiame vaizdo įraše sužinosite kaip padaryti linijas pirmokams, kaip dirbti su matavimo įrankiais ir trupmenomis. Susisiekite. 

 

Šiame vaizdo įraše sužinosite kokius įrankius naudoti, kuriant užduotis priemokykliniam ugdymui: kaip sukurti pasaką, skaičiavimo užduotį su SMART interaktyviu ekranu. Susisiekite. 

 

Šiame vaizdo įraše sužinosite kaip kurti testus, klausimynus, organizuoti balsavimą, pasidalinti testu su mokiniais, dirbant su SMART interaktyviu ekranu.Susisiekite. 

 

Šiame vaizdo įraše sužinosite, kur rasti ir kaip naudoti papildomus matematikos įrankius: rašyti formules, lygtis, naudoti "Geogebra" programą, dirbant su SMART interaktyviu ekranu.Susisiekite. 

 

Šiame trumpame vaizdo įraše demonstruojame, kaip pradėti naudotis SMART interaktyviuoju ekranu. Pradėti naudotis SMART interaktyviu ekranu labai paprasta, nes gamintojo sprendimai intuityvūs, orientuoti į patogumą, paprastumą, funkcionalumą.Susisiekite. 

 

Kas naujo SMART MX V4 serijos ekranuose?Susisiekite. 

 

Kuo ypatingi SMART ekranai?Susisiekite. 

 

Partneriai

Klientų aptarnavimas

2020 © Visos teisės saugomos. UAB „Education & Business Technologies“

Sprendimas: www.webmod.lt