Knyga „Laboratorinė įranga“

Laboratorinė įranga: CHEMIJA

Šioje knygoje pristatomas 21 eksperimentas. Jie išdėstyti kaip mokytojo užrašų ir mokinio užduočių rinkinys. Eksperimentai apima daug įvairių gebėjimo lygių ir mokymo programos reikalavimų. Jie buvo suskirstyti pagal galimybes į temines sritis. Šie eksperimentai buvo užrašyti panaudojus juos klasėje.

Atsisiųskite knygą „Laboratorinė įranga: CHEMIJA“

 

Laboratorinė įranga: FIZIKA

Šioje knygoje pristatomi 37 eksperimentai, apimantys praktines fizikos užduotis mokiniams nuo 9 iki 14 metų. Jie išdėstyti kaip mokytojo užrašų ir mokinio užduočių rinkinys. Jie buvo suskirstyti pagal galimybes į temines sritis. Eksperimentai pažymėti a ir sekantys b arba c yra to paties eksperimento variantai naudojant skirtingus aparatus. Visi eksperimentai buvo išbandyti “Data Harvest” prieš juos įtraukiant ir buvo atlikti klasėje.

Atsisiųskite knygą „Laboratorinė įranga: FIZIKA“

 

Laboratorinė įranga: JUDĖJIMAS IR JĖGOS

Šioje knygoje pristatomi 66 eksperimentai, kuriuos sudaro praktinės užduotys apie judėjimą ir jėgas. Jie išdėstyti kaip mokytojo užrašų ir mokinio užduočių rinkinys. Eksperimentai apima daug įvairių gebėjimo lygių ir mokymo programos reikalavimų. Jie buvo suskirstyti pagal galimybes į temines sritis.  Eksperimentai pažymėti a ir sekantys b arba c yra to paties eksperimento variantai naudojant skirtingus aparatus. Šie eksperimentai buvo užrašyti panaudojus juos klasėje ir yra iš įvairių šaltinių.

Atsisiųskite knygą „Laboratorinė įranga: JUDĖJIMAS IR JĖGOS“

Partneriai

Klientų aptarnavimas

2020 © Visos teisės saugomos. UAB „Education & Business Technologies“

Sprendimas: www.webmod.lt