Tradicinis K12 forumas!

Džiaugiamės ką tik su itin dideliu susidomėjimu prabėgusiais K12 forumais Vilniuje, Kaune ir Kretingoje. Per 3 dienas forumuose apsilankė virš 500 švietimo entuziastų iš įvairiausių švietimo įstaigų (nuo darželių iki universitetų). Forumų metu dalyviai klausėsi literatūrologo dr. Sauliaus Žuko ir prof. Dr. Vilijos Salienės pranešimų, kurių metu sužinojo, kaip pagerėjo mokinių mokymosi gebėjimai.

Itin didelio dalyvių dėmesio sulaukė įkvėpiantis kapitono, lektoriaus ir koučerio Pauliaus Kovo pranešimas. Kapitonas per išgyventas istorijas atskleidė, kaip iniciatyvumas bei meilės žiupsnelis kasdieniame darbe padeda pasiekti pačių geriausių rezultatų ir įgyvendinti svajones. Dalyviai ne vien tik klausėsi įdomaus pranešimo, bet ir buvo pakviesti į sceną išbandyti, kaip ekstremalioje situacijoje valdyti komandą be žodžių ir judesių. Galime pasidžiaugti, kad visiems dalyviams puikiai pavyko įveiktį šį, iš šono atrodo neįmanomą, kapitono mestą iššūkį!

Forumų dalyviai buvo pakviesti ne vien tik klausytis pranešimų, bet ir sudalyvauti inovacijų grupėse, kur susipažino su švietime taikomomis technologijomis. Gamtamokslių darbo grupėse dalyviai turėjo progą atlikti naudingą kūnui mankštą bei sužinoti, kaip įtraukiant technologijas gerėja protiniai gebėjimai ir bendravimo įgūdžiai, koordinacija, reakcija, judrumas, stiprėja raumenys bei dvasinė ir fizinė pusiausvyra. Dalyviai taip pat susipažino su Edbot robotu, kuris moka iki 10 skirtingų programavimo kalbų, realiai išbandė skirtingas išmaniąsias lentas bei sužinojo, kaip išmaniai ir lengvai galima išmokti užsienio kalbas.

Forumų moderatorius Aurimas Perednis kvietė susirinkusius dalyvius pasidalinti patirtimi, kokias inovacijas turi savo švietimo įstaigose bei atskleisti paslaptį, kaip jas lengviau ir paprasčiau įsigyti. Buvo smagu matyti, kad dauguma dalyvių savo įstaigose naudoja įvairias technologines inovacijas. Forumų pabaigoje dalyviams buvo pralošti Casio laikrodžiai bei išmanūs spausdintuvai.

Jei norėtumėte sužinoti daugiau apie šiuos renginius, informaciją rasite www.k12forumas.lt.

Partneriai

Klientų aptarnavimas

2020 © Visos teisės saugomos. UAB „Education & Business Technologies“

Sprendimas: www.webmod.lt