K12 forumas: UŽ(si)DEGTI POKYČIAMS

Svarbi informacija
Vieta
Vilnius, Litexpo, Idėjų klasė (4 salė)
Data:
2019 Lapkričio 22 d
Laikas:
11:00 val
Kaina:
Renginys nemokamas

Visi bilietai parduoti!

K12 Forumas – svarbiausias švietimo inovacijų renginys, skirtas Lietuvos švietimo įstaigų vadovams. Šiais metais renginys prisijungia prie parodos MOKYKLA 2019, kurioje susitinka, mokosi ir gerąja patirtimi dalinasi mokyklų steigėjai, švietimo centrų ir mokyklų vadovai, administracija, pedagogai.

 

Lapkričio 22 d., nuo 11 val. Idėjų klasėje (4 salė), Jūsų lauks specialūs pranešimai, skirti švietimo įstaigų vadovams ir administracijos atstovams, kurie padės atsakyti į klausimus, kaip „perkrauti“ švietimo sistemą, kad jį sutaptų su šiandienos aktualijomis ir kaip gebėti identifikuoti problemas bei jas spręsti.

 

 

RENGINIO PROGRAMA

 

11:00 

Kaip padėti smegenims augti: kokias naujoves atneša neuropedagogika, ką mes žinome apie mokymosi procesą, kaip galime jam padėti ir, svarbiausia, netrukdyti. 

Dr. Urtė Neniškytė

12:00

Edukacinių technologijų žemėlapis. 

Daiva Viskontienė, Rimantas Mačernis

12:30

Informatikos turinys padedantis prisitaikyti prie šiuolaikinių mokymo(si) technologijų. 

Rūta Filončikienė

Renginį moderuos: Aurimas Perednis.

Vieta : Idėjų klasė (4 salė), Litexpo, Vilnius

 

 

Renginys skirtas švietimo įstaigų vadovams. K12 Forumas vyks mokamos parodos „MOKYKLA 2019” metu, todėl užsiregistravusiems į renginį įstaigos administracijos atstovams atsiųsime nemokamus pakvietimus į parodą „MOKYKLA 2019“ (ne daugiau, kaip du žmonės iš kiekvienos ugdymo įstaigos).

 

Taip pat, kviečiame aplankyti BMK stendą parodoje „MOKYKLA 2019”, kuriame galėsite iš arčiau susipažinti su interaktyviais sprendimais švietimui.

 

 

PRANEŠĖJAI

 

URTĖ NENIŠKYTĖ. Biochemijos mokslų daktaro laipsnį įgijo Kembridžo universitete (UK), vėliau stažavosi Europos molekulinės biologijos laboratorijos Epigenetikos ir neurobiologijos skyriuje (IT). Šiuo metu U. Neniškytė dirba Vilniaus universitete, kur įkūrė molekulinės neurobiologijos laboratoriją. Jos atliekami tyrimai siekia nustatyti mechanizmus, reikalingus smegenų tinklams subręsti vystymosi metu (maždaug nuo 6 mėn. iki 6 metų). Šių procesų sutrikimai yra siejami su tokiomis ligomis kaip autizmo spektro sutrikimas, šizofrenija ar epilepsija. U. Neniškytė taip pat daug laiko skiria neuromokslinių žinių sklaidai nespecialistų auditorijose.

DAIVA VISKONTIENĖ. Įmonės „Biznio mašinų kompanija“, jau daugiau nei 15 metų užsiimančios švietimo inovacijų plėtra Lietuvoje, vadovė. Švietimo sritis Daivai be galo artima: ji nuolatos domisi naujausiomis švietimo tendencijomis, kitų šalių gerosiomis praktikomis, aktyviai dalyvauja švietimo renginiuose, skaito pranešimus konferencijose, daug bendrauja su pedagogais, mokyklų vadovais.

RIMANTAS MAČERNIS. Turi ilgametę darbo su švietimo inovacijomis patirtį. Vadovauja įmonei “Education & Business Technologies“, kuri yra SMART ir kitų edukacinių sprendimų distributorius Suomijai ir Baltijos šalims.

 

Pranešimo anotacija: Kiekybė ne visada reiškia kokybę, todėl investicijos į švietimą turi būti tikslingos ir efektyvios. Suomija, švietimui skirdama beveik tokią pačią BVP dalį, sugeba pasiekti daug geresnių rezultatų daugelyje tarptautinių testų. Ko galime iš jų išmokti? Pristatymo metu bus pateiktas edukacinių technologijų žemėlapis. Kaip pasirinkti teisingai? Kokias technologijas naudoti? Kaip integruoti technologijas į ugdymo procesą, kaip patiems išmokti jomis naudotis? Kaip suderinti visų mokyklos bendruomenės narių poreikius ir turimas galimybes, kad pasiektume geriausią rezultatą.

 

RŪTA FILONČIKIENĖ. VGTU inžinerijos licėjaus pradinių klasių mokytoja ekspertė, EMA bendraautorė. Tarptautinių projektų dalyvė, mokomųjų, metodinių priemonių autorė, sertifikuota mentorė, konferencijų dalyvė ir pranešėja, seminarų lektorė, straipsnių periodiniuose leidiniuose autorė.

 

Pranešimo anotacija: 2019 m. EMA pradėjo su naujienomis, kurių viena iš jų - Informatikos dalykai 3 ir 4 klasei.

Jau kelerius metus pradinių klasių mokytojai aktyviai integruoja informatikos dalyko mokymą į skirtingų dalykų pamokas. Kad galima būtų įgyvendinti naujoves paprasčiau, EMA sukūrė informatikos dalyką 3 ir 4 klasėms ir taip pat rekomendacijas mokytojams kaip geriausia integruoti informatikos temas ir kokias veiklas vykdyti. Bus pristatyta geroji praktika.

 

 

 

Partneriai

Klientų aptarnavimas

2020 © Visos teisės saugomos. UAB „Education & Business Technologies“

Sprendimas: www.webmod.lt